Jdi na obsah Jdi na menu
 


NVP Ostrava-fotky

20. 4. 2007

NVP Ostrava

V neděli jsme se zúčastnili výstavy v Ostravě. Jeli jsme tam s obavami jak dopadnem po výsledku v Nitře. Bylo krásně, kruh jsme měli venku a Sid nevěděl kam dřív skočit, teda spíš ke které fence se připlazit:o). Ségra Eymy ho jako vždy přitahovala nejvíce. Po čase se naštěstí uklidnit a pod slunečníkem pozoroval dění v kruhu.

A už nás volají do kruhu-nastoupili jsme 4. Nejdříve pan rozhodčí Adlt zkontroloval zoubky a prohlídl si psy jednotlivě. Pak jsme se párkrát proběhli v kruhu. Začal boj o pořadí. Pan rozhodčí začal povídat o pejskovi, ke kterému asistenti dali cedulku s prvním místem, my jsme stáli u čtyřky. Ohodnotil ho, pak dalšího a stále se cedule neměnili, ztráceli jsme naději..Pak začal  mluvit o pořadí a vyplnulo z toho, že jsme první!!!takže se cedulky obrátili a nám už  jen přáli. Byli jsme v šoku a strašně mooc šťastný.Poprvé jsme vyhráli mezitřídu a získali CAC.

Po ohodnocení třídy otevření, pracovní a šampiónů jsme opět nastoupili do kruhu bojovat o národního vítěze.Šli jsme se tam jen tak proběhnout, že bychom porazili starší psy a iteršampiona na to jsem opravdu ani nepomyslela. Ale mýlka, my jsme je porazili(kvůli silnější kostry končetin a pevného hřbetu) a Sid se stal národním vítězem.

Než jsme se z toho ztihli vůbec vzpamatovat už do kruhu nastoupila ségra Eymy a vyhrála mezitřídu V1CAC. A poté Darcy z Ochoze se umístila v otevřené V2 R.CAC. Ségry, vy naše krasavice, gratulujem!

A do třetice všeho nejlepšího jsme šli do kruhu potřetí a vyhráli BOB. Máme strašnou radost!!!!!!!!!

Pak jsme se rozmýšleli zda to má cenu zůstat na odpolední soutěže, měli jsme ještě dalekou cestu domů před sebou,zůstali jsme. A to se vyplatilo ve velikánské konkurenci vítězů ostatních plemen jsme se umístili na krásném 4.místě v 2.FCI skupině.

Dodnes tomu našemu výsledku v Ostravě nevěřím, máme strašně velkou radost!!!

Ještě posudek.(Adlt):18měs. příkl.předved.pes, s bohatou srtí, správ.barvy, korekt.pohybu, správného zaúhlení, s dobře form. hrudníkem