Jdi na obsah Jdi na menu
 


Shrnutí roku 2007

5. 2. 2008

ROK 2007

aneb co nám dal i vzal

ObrazekZačátek roku pro nás začal velmi smutně,jelikož odešla do psího nebíčka Sidova mamka Molly a poté zanedlouho i bratránek "Max". V zápětí se ale vše obrátilo naštěstí už k lepšímu.Život bohužel zaniká,ale i vzniká. V naší smíšené rodině se narodil nový kynolog Jaroušek a starší ségry měli štěňátka.

Obrazek

Na začátku roku jsme nechali  udělat Sidovi RTG a vyšli pěkně HD 1/0, ED 0/0,OCD negativní.Výsledek nás potěšil,jelikož Sid nepatří k bsp,kteří jsou jen na dvoře,ale má soustu a spoustu pohybu...

Obrazek

Opět jsme se zúčastnili akcí od psího táboru U nás-Pecku ani Sedlici jsme prostě vynechat nemohli a po úspěchu z předchozího roku jsme také uspořádali Rampušáka.Vše jsme si řádně užili a hlavně strávili jsme kupu času se svými přáteli jak čtyřnohými,tak dvounohými.

ObrazekVýstavy,to je kapitola sama o sobě. Mezitřídu jsme zahájili u nás, jak nejlíp jsme mohli V1CAC,Národní vítěz,BOB a k tomu 4.místo v 2.FCI skupině. Poté jsme měli další úspěchy větší či menší.Zavítali jsme do Polska, Slovenska, Německa, Rakouska a

ObrazekŠvýcarska. V číslech u nás jsme byli na 5výstavách a za hranicemi 18krát. Největší zážitky jsme prožili na jub.výstavě ve Švýcarsku, kde jsme měli možnost shlédnout ty nejlepší stanice bsp a jejich zástupce-tolik krásy pohromadě,to už se nám asi nikdy nepoštěstí vidět.. Zadařilo se nám i rozjet šampionáty ve všech již jmenovaných zemí..

ObrazekNa poli pracovním se nám taky daří a hlavně nás to baví. V létě jsme složili zkoušku ZPU 1 a trénujeme na další, kde kromě poslušnosti je již obrana a stopa..Kromě výcviku Sid také tahá-hlavně teď v zimě sáně s dětmi,což ho velmi baví..

Samodřejmě volný čas trávíme procházkami, plaváním, hraním a mazlením:o))

Na konci roku jsme Sida také uchovnili,takže teď jen čekáme jestli se ozve nějaká psí dáma.

ObrazekMinulý rok byl úspěšný a doufám,že v následujícím roce budeme pokračovat, i když konkurence je čím dál větší..Letos jsme ukončili rok 2007 na Šampionu šampionů vítězem plemene a rok 2008 začli v Trenčíně V1CAC,CACIB a tím splněním podmínek k získání šampiona sk.