Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zajímavý týden aneb samá premiéra

17. 4. 2008

Zajímavý týden aneb samá premiéra

V sobotu jsme se jeli podívat k ségře na miminka. Jsou to nádherní a opravdoví hurikáni :o).

Eymy na mě byla mooc hodná a nezvykle přívětivá. Pochlubila se svými dětičky a dokonce mě nechala, abych si je prohlédnul ...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

V neděli jsme vyjeli do Rakouska, navigace nás vedla nejrychlejší cestou přes vinice, okolo Dunaje až do Wieselburku. Tam jsem po dlouhém rozhodování skončil ve třídě šampiónů na krásném V2 R.CACA a jelikož mě porazil šampión(A), počítá se mi to jako CACA. Máme radost! Paní rozhodčí své rozhodnutí odůvodnila pouze tím, že  jsem ještě mlád a v pracovní kondici. Posudek máme krásný ...

Obrazek

Po příjezdu do Brna při zpáteční cestě, co se nestalo: Zůstal jsem tam s Marťou a v pondělí jsem se vydal dokonce i do školy!

Těch pachů a zvířat, co jsem potkal,  nevěděl jsem co dřív! Na první hodině jsem si připadal jako v Rakousku, mluvili tam jen německy, ale měl  jsem tam psího kamaráda, takže jsem se nenudil. Na jiných hodimách to bylo veselejší, mohl jsem chodit mezi lidma či si pohrát o)))

Přednášky, ty jsem prospal. Do nějakých učeben jsem nemohl, hrozilo by mi prý nebezpečí anebo naopak, prý bych něco rozbil, no znáte přece ty naše uvítací ocasy:o))).

Projel jsem se taky "šalinou", po jezdících schodech, prošel jsem se po velkoměstě i po parcích. Zvládl jsem to prý na jedničku, to víte, vesnický pes ve městě:o))).

Nabral jsem spoustu nových zkušeností a hurá domů!!! Nechápu ten spěch ve městě a hlavně lituju městský psy, kteří po většinu času musí mít košík či být na vodítku, to my psi z vesnice skorro neznáme:o))))