Jdi na obsah Jdi na menu
 


Velikonoční svátky

24. 3. 2008

Velikonoční prázdniny

Začnu pěkně postupně :o))Obrazek

Čtvrtek

Ve čtvtek jsem se snažil o zachování rodu. Měl jsem tu Elišku z Mokrovous.Více zde . Také přijeli naši dobří kamarádi Edík a Oktík s Kačkou a mamkou.

Obrazek

Ty se šli krátce po příjezdu podívat ke sjezdovkám a po Deštný,když jsem měl otcovské povinnosti:o). Večer jsme se usadili u baru a Edík se kamarádil s Pavlem:o). Nejdříve jsem nebyl nějak nadšen z náštěvy kluků, radši jsem se na ně ani nedíval. Komu by se také líbila konkurence,že?Když tam máte nevěstu...Dělal jsem prostě mrtvého brouka a i Edík s Oktíkem dělali,že tam vlastně nejsou.Prý jsme komedianti:o))).

PátekObrazek

Den, kdy stále sněžilo a sněžilo,ale přesto jsme byli venku jak dopoledne,tak i odpoledne. Vždy jsme přišli jako sněhuláci. s klukama jsme se už na sebe  i dívali a odpočívali vedle sebe..

ObrazekSobota

Den velké túry. Nechali jsme se odvést nahoru do hor a vydali jsme se na Masarykovu chatu.Tam pěkně foukalo a chumelilo, nešlo se moc příjemně,ale to jsme ani netušili,co nás teprve čeká za horskou pravou zimní cestu.. Ale kluci byli z výletu nadšeni, vůbec jim nevadilo,že tolik sněží a fouká, skákali do závějí,Oktík dokonce lítal..

nejdříve jsme se podívali,kam to půjdem

Obrazek

poté jsme vyšli

Obrazek

jee,to je,ale sněhu

ObrazekObrazek

radši,půjdem ve vláčku

Obrazek

konečně na lepší cestě

ObrazekObrazek

a u Rampušáka

Obrazek

Neděle

Neděla byla ve znamení výstavy. Ráno jsme vyjeli jedním autem s mamčou, Marťou, Káťou a Edíkem.Jelo se fajn,měl jsem celý kufr pro sebe a Edík s Káťou se mačkali na sedadla,radši,aby měObrazek prý Edík nesežral:o)))). Za Poděbradami, však auto už tak dobře nejelo,začlo smrďět,tak jsme byli nucuni zastavit. Holky zkontrolovali,co mohli,dolili radši vodu a jelo se dál, ale po chvíli jsme slyšeli divné zvuky, tak jsme na nejbližší benzině zastavili.. Dojeli jsme..Marťa zavolala Pavlovi, zda by pro nás někdo nemohl přijet a obětavý Petř Hřebejka pro nás dojel.Mnohokrát dík!!!.To už jsme s Edíkem jeli oba v kufru..

ObrazekNa výstavu jsme dojeli na poslední chvíli,ale ztihli jsme. Pan rozhodčí posuzoval věru zvláštně, popravdě nevíme co se mu líbilo, každopádně měl jiný vkus než my,ale to se stává.Já jsem skončil i přesto cca 16 pejsků na V2 R.CAC.

Po výstavě jsme opět řešili jak se dostaneme k autu a co budeme dělat. Díky opět CHS z Polepského údolí, kteří nás zavezli k autuObrazek a Martě Kopecké(CHS Codeli Girls),která nás od benzínky dotáhla do Hradce Králové a všem,co v autě jeli a pomáhali nám-Pavel Pečenka(z Mokrovous), Karin(Hlakalo) a majitelům od Fíka(Clayton Hlakalo) mockrát od srdce děkujeme a omlouváme se,jejim rodinám,že jsme je tolik zdrželi zrouvna o Velikonočních svátkách. V nouzi poznáte přátelé a my jsme rádi,že zrouvna u berňáků jich máme tolik.Ještě jednou díky!!!

Sid s holkama

více fotek zde (převaha fotek z tohoto článku,je právě od Káti)