Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mé zážitky

Příspěvky

Akim bude taťkou,starší ségra se stala mamkou

29. 12. 2007

Před pár dny jsme se dozvěděli, že můj kamarád výmarský ohař Akim z Mervartova dvora bude taťkou,štěňátka se narodí cca za měsíc.Pokud máte zájemm o toto krásné plemeno zde najdete víc.Rodiče jsou lovecky vedeni.

Obrazek

 A další skvělá zpráva moji starší ségře Darcy se narodili štěňátka.Přejeme jim hlavně zdravíčko, to je to nejduležitější, a budoucí hodné páničky!!!

 

Wels 2007

3. 12. 2007

O víkendu jsem se vydali do Welsu na MVP (2xCACIB). Náramně jsme si vylepšili náladu z minulého týdnu a Sid v sobotu V1 CACA, r.CACIB(Regina Weingartner) a v neděli V3(Gabriela Hollbacher).Máme obrovskou radost, že jsme obstáli u tak přísných rozhodčí. Chválili Sidovi mohutnou kostru, správné úhlení a prostorný pohyb.(Mimochodem už máme zas tmavěhnědé oko). V sobotu o CACIB rozhodl věk a vyspělost, porazil nás 8letý krásný CH. Casanova vom Jahnatal.

Obrazek

(El Cid z Ochoze V1CACA,R.CACIB; Ambra z Peruckých lesů V1 CACA; Esi Essi(Tessi) V1CACA, CACIB a Eliška z Mokrovous V1 CACA, CACIB)

 

Bonitace

24. 11. 2007

Dnes jsem byl na bonitaci a jsem chovný.Takže musíme vyřídit jetě pár formalit a milé psí dámy jsme tu jen pro vás...

 

malý fotoseriálek

22. 11. 2007

jak si užíváme sníh...

 

O pohár 28.října aneb trošku jsme závodili

27. 10. 2007

Jelikož už jsme dlouho nebyli na žádné akci, tak se Marťa rozhodla na poslední chvíli(v pátek), že si půjdem zazávodit ...

 

Rampušák 2007

9. 10. 2007

Minulý víkend jsme měli u nás plno berňáčků a jednoho retrievra.Víkend jsme si pořádně užili. Nemám bohužel nyní moc času psát,tak krásný článek najdete tu:

psí tábor "U nás" a fotečky tu: fotky z výletů a procházek , fotky z volného času , fotky ze soutěží

všem mockrát děkujem za úřasný víkend a příští rok ahoj :o)

 

2.Narozeniny

19. 9. 2007

Dneska slavím své druhé narozeniny!!!Všem svým sourozencům přeju hodně štěstíčka a zdravíčka!!!Souhrná fotogalerie je zde 

Sid

 

Rakousko -Klubschau 2007 a Rüdenschau

18. 9. 2007

O víkendu jsme byli na rakouské klubovce, posuzovali nás opravdový odbornice na ŠSP. V sobotu jsme od paní Christel Fechler (D) skončili výborný2,Res.CACA a v neděli na Rüdenschau nás posuzovala ještě přísnější rozhodčí Regula Bürgi-Rindlisbacher (CH) Sid si polepšil i pohoršil -velmi dobrý1. Z výsledku máme radost, máme pěkné posudky i když Sid nebyl přímo ve výstavní kondici, což se projevilo v neděli na známce-potřebuje holt přibrat,přes podzim na tom zapracujem:o). Byla to i naše poslední účast v mezitřídě a hurá do otevřené...   

Obrazek

 

100.Jubiläums Klubschau Schweizerischer Klub

13. 8. 2007

Byli jsme ve Švýcarsku na klubové výstavě k výročí100 let od založení švýcarského klubu BSP. Dopadli jsme skvěle ve velké konkurenci El CID z Ochoze výborný3.Máme obrovskou radost!!!

Obrazek

povídání (viz. celý článek), pár foteček zde: http://sidak.rajce.net/Svycarsko

 

Krajowa Wystawa Psów Rasowych Legnica+ plán

7. 8. 2007

V neděli jsme zavítali do Polska na výstavu. Sid výborný1, (viz celý článek)

Obrazek